KUPONY RABATOWE

Profesjonalizm

Własne Laboratorium

Zaufało nam wielotysięczne grono fryzjerów. Nasze kosmetyki opierają się na najnowszych odkryciach i osiągnięciach w kosmetologii. Dzięki własnemu laboratorium badawczo-wdrożeniowemu zapewniamy produkty o najwyższej jakości.
Każda formuła ma tak starannie wyselekcjonowane składniki by wspierać fryzjerów na każdym kroku tworzenia. Nasze produkty testowane są i ulepszane w ścisłej współpracy z wieloma stylistami na świecie. Dzięki nim wiemy, czego potrzebujecie i staramy się sprostać najbardziej innowacyjnym trendom we fryzjerstwie.

Przede wszystkim pasja!

Nasza Misja

Naszą misją jest poprawa jakości pracy fryzjera i miłość do piękna włosów. Gama produktów wchodzących w skład naszych marek – SCANDIC LINE, LADY SPA, GALAKTIC została stworzona właśnie po to, by wszystkie, nawet te najbardziej zniszczone, włosy wyglądały pięknie i zdrowo, bez względu na to czym zajmuje się klient Twojego salonu.

Efektowna i skuteczna stylizacja to taka, która pozwoli każdemu żyć dynamicznie i robić to co sprawia mu przyjemność.

Spraw, by Twój Klient cieszył się piękną fryzurą wtedy kiedy pracuje, uprawia sport, tańczysz. Niech w końcu poczuje rytm muzyki życia nie bojąc się już o swoją fryzurę.

Profis Cosmetics

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl