KUPONY RABATOWE

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że czyste akcesoria fryzjerskie stanowią podstawę właściwego funkcjonowania każdego profesjonalnego zakładu. Preparaty te zapewniają bezpieczeństwo i higienę pracy.

Dezynfekcja dłoni, mebli, sprzętu i powierzchni w salonie oraz sterylizacja narzędzi fryzjerskich jest niezwykle istotnym zabiegiem, jaki należy wykonywać regularnie. W tym celu ważne jest, aby zastosować wysokiej klasy preparaty do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich, które dostępne są w naszym sklepie. Z ich pomocą zadbasz o bezpieczeństwo swoje i klientów. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. spray do maszynek, talk do skóry, koncentrat do dezynfekcji oraz płyny uniwersalne, którymi wyczyścisz blaty, pomocnik czy myjkę w swoim salonie. Wybierz środki do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich takich firm jak: Barbicide czy też High Hair. Wszystkie polecane specyfiki skutecznie zwalczają bakterie, grzyby, wirusy, a przy tym ładnie i delikatnie pachną. Dbanie o czystość oraz higienę jest naszym obowiązkiem względem klientów i nas samych.

 

Dezynfekcja

Aldewir koncentrat do dezynfekcji Aldewir koncentrat do dezynfekcji
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
Barbicide clippercide spray do maszynek 5w1 Barbicide clippercide spray do maszynek 5w1
Producent: Barbicide
Cena: 54,00 zł
zobacz więcej
Barbicide King Talc - talk do skóry 225g Barbicide King Talc - talk do skóry 225g
Producent: Barbicide
Cena: 45,00 zł
zobacz więcej
Barbicide koncentrat do dezynfekcji 2000ml Barbicide koncentrat do dezynfekcji 2000ml
Producent: Barbicide
Cena: 179,90 zł
zobacz więcej
Barbicide Ship-Shape środek czyszczący Barbicide Ship-Shape środek czyszczący
Producent: Barbicide
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej
Barbicide spray do dezynfekcji 5L Barbicide spray do dezynfekcji 5L
Producent: Barbicide
Cena: 118,00 zł
zobacz więcej
Prochem płyn do dezynfekcji ISP 70 5L Prochem płyn do dezynfekcji ISP 70 5L
Cena: 79,99 zł
zobacz więcej

Dezynfekcja narzędzi to konieczność

Czystość jest wizytówką każdego salonu fryzjerskiego – zachęca albo wręcz zniechęca do odwiedzenia lokum, dlatego tak ważne jest, by o nią należycie dbać. Ułatwią to z pewnością różnego rodzaju środki do dezynfekcji, więc aby zapobiec ewentualnym zakażeniom, dezynfekuj wszystkie narzędzia i akcesoria w salonie fryzjerskim:

Dezynfekcja dłoni - aby móc bezpiecznie świadczyć usługi ręce fryzjera każdorazowo przed i po zabiegu powinny być umyte mydłem antybakteryjnym i zdezynfekowane. Po umyciu i osuszeniu rąk powinniśmy przystąpić do dezynfekcji dłoni. Podczas tego etapu najczęściej stosujemy środek dezynfekcyjny na bazie alkoholu etylowego. Występuje on w formie wygodnego spryskiwacza, płynu lub żelu.

Grzebienie, szczotki i wałki do włosów — należy po każdym kliencie oczyścić z widocznych zabrudzeń. Sprzęt wykonany z plastiku dezynfekujemy w roztworach wodnych preparatów dezynfekujących. Np. firma Barbicide, znany producent preparatów dezynfekujących oferuje nam gamę produktów o charakterystycznym niebieskim kolorze. Można kupić już gotowe roztwory lub koncentraty dezynfekujące do samodzielnego rozcieńczania.

Nożyczki i brzytwy — nożyczki to często najdroższy sprzęt, jakim operuje fryzjer, dlatego wiele tych narzędzi jest wykonanych z różnych stopów stali (o różnym stopniu wytrzymałości i trwałości) nie lubią wody ani „żrących” roztworów wodnych preparatów dezynfekujących.

Lokówki, prostownice, suszarki — po każdym kliencie przecieramy chusteczką do dezynfekcji.

Blaty, umywalki i inne elementy wyposażenia — można dezynfekować tymi samymi roztworami wodnymi, o których była mowa wyżej. Niestety wymagają one późniejszego zmycia wodą. Wygodnym rozwiązaniem jest zakup gotowych preparatów dezynfekujących w butelce z rozpylaczem, których nie trzeba zmywać - Barbicide spray do dezynfekcji.

Maszynki fryzjerskie, ostrza i nakładki do maszynek fryzjerskich — maszynkę po każdym kliencie spryskujemy preparatem, który czyści, dezynfekuje i delikatnie smaruje - Barbicide clippercide spray do maszynek 5w1.

Przy odkażaniu narzędzi i przyborów fryzjerskich należy restrykcyjne przestrzegać zasad stosowania preparatu. Wszystkie dane stosowania, jakie podaje producent zazwyczaj znajdują się na opakowaniu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl