Producenci

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że czyste akcesoria fryzjerskie stanowią podstawę właściwego funkcjonowania każdego profesjonalnego zakładu. Preparaty te zapewniają bezpieczeństwo i higienę pracy.

Dezynfekcja dłoni, mebli, sprzętu i powierzchni w salonie oraz sterylizacja narzędzi fryzjerskich jest niezwykle istotnym zabiegiem, jaki należy wykonywać regularnie. W tym celu ważne jest, aby zastosować wysokiej klasy preparaty do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich, które dostępne są w naszym sklepie. Z ich pomocą zadbasz o bezpieczeństwo swoje i klientów. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. spray do maszynek, talk do skóry, koncentrat do dezynfekcji oraz płyny uniwersalne, którymi wyczyścisz blaty, pomocnik czy myjkę w swoim salonie. Wybierz środki do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich takich firm jak: Barbicide czy też High Hair. Wszystkie polecane specyfiki skutecznie zwalczają bakterie, grzyby, wirusy, a przy tym ładnie i delikatnie pachną. Dbanie o czystość oraz higienę jest naszym obowiązkiem względem klientów i nas samych.

 

Aldewir koncentrat do dezynfekcji Aldewir koncentrat do dezynfekcji
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
Barbicide King Talc - talk do skóry 225g Barbicide King Talc - talk do skóry 225g
Producent: Barbicide
Cena: 45,00 zł
zobacz więcej
Barbicide Ship-Shape środek czyszczący Barbicide Ship-Shape środek czyszczący
Producent: Barbicide
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej
Barbicide spray do dezynfekcji 5L Barbicide spray do dezynfekcji 5L
Producent: Barbicide
Cena: 118,00 zł
szt.
zobacz więcej

Dezynfekcja narzędzi to konieczność

Czystość jest wizytówką każdego salonu fryzjerskiego – zachęca albo wręcz zniechęca do odwiedzenia lokum, dlatego tak ważne jest, by o nią należycie dbać. Ułatwią to z pewnością różnego rodzaju środki do dezynfekcji, więc aby zapobiec ewentualnym zakażeniom, dezynfekuj wszystkie narzędzia i akcesoria w salonie fryzjerskim:

Dezynfekcja dłoni - aby móc bezpiecznie świadczyć usługi ręce fryzjera każdorazowo przed i po zabiegu powinny być umyte mydłem antybakteryjnym i zdezynfekowane. Po umyciu i osuszeniu rąk powinniśmy przystąpić do dezynfekcji dłoni. Podczas tego etapu najczęściej stosujemy środek dezynfekcyjny na bazie alkoholu etylowego. Występuje on w formie wygodnego spryskiwacza, płynu lub żelu.

Grzebienie, szczotki i wałki do włosów — należy po każdym kliencie oczyścić z widocznych zabrudzeń. Sprzęt wykonany z plastiku dezynfekujemy w roztworach wodnych preparatów dezynfekujących. Np. firma Barbicide, znany producent preparatów dezynfekujących oferuje nam gamę produktów o charakterystycznym niebieskim kolorze. Można kupić już gotowe roztwory lub koncentraty dezynfekujące do samodzielnego rozcieńczania.

Nożyczki i brzytwy — nożyczki to często najdroższy sprzęt, jakim operuje fryzjer, dlatego wiele tych narzędzi jest wykonanych z różnych stopów stali (o różnym stopniu wytrzymałości i trwałości) nie lubią wody ani „żrących” roztworów wodnych preparatów dezynfekujących.

Lokówki, prostownice, suszarki — po każdym kliencie przecieramy chusteczką do dezynfekcji.

Blaty, umywalki i inne elementy wyposażenia — można dezynfekować tymi samymi roztworami wodnymi, o których była mowa wyżej. Niestety wymagają one późniejszego zmycia wodą. Wygodnym rozwiązaniem jest zakup gotowych preparatów dezynfekujących w butelce z rozpylaczem, których nie trzeba zmywać - Barbicide spray do dezynfekcji.

Maszynki fryzjerskie, ostrza i nakładki do maszynek fryzjerskich — maszynkę po każdym kliencie spryskujemy preparatem, który czyści, dezynfekuje i delikatnie smaruje - Barbicide clippercide spray do maszynek 5w1.

Przy odkażaniu narzędzi i przyborów fryzjerskich należy restrykcyjne przestrzegać zasad stosowania preparatu. Wszystkie dane stosowania, jakie podaje producent zazwyczaj znajdują się na opakowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl