Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Lista produktów producenta: Togethair

Togethair jest młodą, prężną, włoską marką gotową dzielić się emocjami pochodzącymi ze spotkania z naturą. Włosy, trendy, moda, styl. Nowy sposób przebywania razem.

Stylizacja to szesnaście produktów idealnych, by przeżyć nowe emocje. Sensualny design, który oddziałuje na dotyk i wzrok, przyjemne i orzeźwiające nuty zapachowe, nieodzowny dotyk „Matki Natury”.

Rumianek, pokrzywa, rzeżucha, migdały, kwiaty hibiskusa, adiantum i owoce cytrusowe stanowią inspiracje dla linii zabiegów do pielęgnacji włosów. 

Marka Togethair to także profesjonalne produkty do rozjaśniania i koloryzacji włosów.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu: 503901016 lub sergiusz@twojewlosy.pl

Togethair jest młodą, prężną, włoską marką gotową dzielić się emocjami pochodzącymi ze spotkania z naturą. Włosy, trendy, moda, styl. Nowy sposób przebywania razem.Stylizacja to szesnaście produktów idealnych, by przeżyć nowe emocje. Sensualny design, który oddziałuje na dotyk i wzrok, przyjemne i orzeźwiające nuty zapachowe, nieodzowny dotyk „Matki Natury”.Rumianek, pokrzywa, rzeżucha, migdały, kwiaty hibiskusa, adiantum i owoce cytrusowe stanowią inspiracje dla linii zabiegów do pielęgnacji włosów. Marka Togethair to także profesjonalne produkty do rozjaśniania i koloryzacji włosów.


Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu: 503901016 lub sergiusz@twojewlosy.pl

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 62 elementów