Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Lista produktów producenta: Profis Cosmetics

Firma Profis Sp. j. to firma z dwudziestopięcioletnią tradycją. Działa na polskim rynku już od 1989 roku. Przez te lata ewoluowała i zmieniała swoje oblicze i produkty, ale zawsze myślała o swoich klientach – fryzjerach.
Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, gwarantując bogaty asortyment i wysoką jakość za rozsądną cenę.

Profesjonalizm


Własne Laboratorium


Zaufało nam wielotysięczne grono fryzjerów. Nasze kosmetyki opierają się na najnowszych odkryciach i osiągnięciach w kosmetologii. Dzięki własnemu laboratorium badawczo-wdrożeniowemu zapewniamy produkty o najwyższej jakości.
Każda formuła ma tak starannie wyselekcjonowane składniki by wspierać fryzjerów na każdym kroku tworzenia.  Nasze produkty testowane są  i ulepszane w ścisłej współpracy z wieloma stylistami na świecie. Dzięki nim wiemy, czego potrzebujecie i staramy się sprostać najbardziej innowacyjnym trendom we fryzjerstwie.


Przede wszystkim pasja!


Nasza Misja


Naszą misją jest poprawa jakości pracy fryzjera i miłość do piękna włosów. Gama produktów wchodzących w skład naszych marek – SCANDIC LINE, LADY SPA, GALAKTIC  została stworzona właśnie po to, by wszystkie, nawet te najbardziej zniszczone, włosy wyglądały pięknie  i zdrowo, bez względu na to czym  zajmuje się klient Twojego salonu.


Efektowna i skuteczna stylizacja to taka, która pozwoli  każdemu żyć dynamicznie i robić to co sprawia mu przyjemność.


Spraw, by Twój Klient cieszył się piękną fryzurą wtedy kiedy pracuje, uprawia sport, tańczysz. Niech w końcu poczuje rytm muzyki życia nie bojąc się już o swoją fryzurę.

Więcej
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów