Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Lista produktów producenta: Panda

Firma PANDA od 1990 roku dzięki własnej linii produkcyjnej, opartej o nowoczesny park maszynowy wyposażyła  w nieprzeciętne kolekcje mebli  setki  salonów fryzjerskich. Opierając się na oryginalnym wzornictwie polskich i zagranicznych szkół projektowych, Panda utrwaliła swoją pozycję jako lider rynku branżowego, a jakość  produktów i kultura organizacji zdobyły uznanie klientów, dystrybutorów  oraz wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

Misją firmy jest dostarczanie klientom kompletnego produktu w najwyższej jakości i najbardziej rozsądnej cenie. Wysoką jakość  produktów Pandy gwarantują materiały pochodzenia europejskiego z których powstają  meble i komponenty mebli .

Za osiągnięciami PANDY stoją sukces  klientów, którzy otrzymali możliwość wyposażenia swojego salonu, gabinetu lub centrum wellnes&spa w wymarzony zestaw mebli, nierzadko produkowanych na indywidualne zamówienie lub wykonywane wg. projektu dostosowanego do kreowanego przez Pandę kompleksowo wnętrza. 

Firma PANDA od 1990 roku dzięki własnej linii produkcyjnej, opartej o nowoczesny park maszynowy wyposażyła  w nieprzeciętne kolekcje mebli  setki  salonów fryzjerskich. Opierając się na oryginalnym wzornictwie polskich i zagranicznych szkół projektowych, Panda utrwaliła swoją pozycję jako lider rynku branżowego, a jakość  produktów i kultura organizacji zdobyły uznanie klientów, dystrybutorów  oraz wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Misją firmy jest dostarczanie klientom kompletnego produktu w najwyższej jakości i najbardziej rozsądnej cenie. Wysoką jakość  produktów Pandy gwarantują materiały pochodzenia europejskiego z których powstają  meble i komponenty mebli . Za osiągnięciami PANDY stoją sukces  klientów, którzy otrzymali możliwość wyposażenia swojego salonu, gabinetu lub centrum wellnes&spa w wymarzony zestaw mebli, nierzadko produkowanych na indywidualne zamówienie lub wykonywane wg. projektu dostosowanego do kreowanego przez Pandę kompleksowo wnętrza. 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 84 elementów