Lisap Splasher naturalne pigmenty trwale koloryzujące bez amoniaku 60ml

Nowy

Naturalne pigmenty trwale koloryzujące bez amoniaku do stosowania wraz z kremem Lisap Splasher gwarantującym możliwość wykonania 30 różnych zabiegów przy pomocy jedynie 6 kolorów.

Więcej szczegółów

21 Przedmioty

Dostawa już od 12,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier Inpost Kurier Inpost 1-2 dni Za darmo!
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48h - 72h Za darmo!
Fedex paczka Fedex paczka 2-3 dni Za darmo!
Fedex paleta Fedex paleta 2-3 dni Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 249,00 zł darmowa dostawa!

35,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

LISAP SPLASHER

LISAP SPLASHER jest wysoce zaawansowanym, łatwym w użyciu i ekstremalnie uniwersalnym produktem. Jest wielofunkcyjnym kremem trwale koloryzującym, gwarantującym możliwość wykonania 30 różnych zabiegów przy pomocy jedynie 6 kolorów ( naturalnych pigmentów ), wiernie oddających czyste kolory z palety Oswalda. Posiadając formułę w 100% pozbawioną amoniaku może być bezpiecznie używany w połączeniu z każdą profesjonalną linią farb do włosów niezależnie od producenta. Używany w połączeniu z trwałymi preparatami koloryzującymi idealnie koryguje, dostosowuje oraz poprawia jakość docelowych kolorów lub je tonuje.


LISAP SPLASHER to 6 naturalnych pigmentów, które pozwalają na zastosowanie szerokiego spektrum technik koloryzacji, pozwalających osiągnąć zamierzony efekt:

CZERWONY / ROSSO – idealny do intensyfikacji różnych typów jaskrawych kolorów
POMARAŃCZOWY / ARANCIONE – idealny do tonowania dekoloryzowanych partii włosów oraz do modnych pasemek
ŻÓŁTY / GIALLO – idealny do ocieplania jasnych tonów
ZIELONY / VERDE – idealny do wygaszania i tonowania nadmiernie ciepłych kolorów
NIEBIESKI / BLU – jako głęboko niebieski podkreśla ciemne odcienie, jako jagodowo niebieski tonuje jasne pasemka na poziomie 9
FIOLETOWY / VIOLA – idealny do likwidowania żółtych tonów, podkreśla perłową poświatę


Przy pomocy LISAP SPLASHER wykonujemy poniższe zabiegi:

PIGMENTACJA – aby uzyskać idealnie jednolity i trwały kolor. Zabieg przeprowadzamy na włosach uprzednio poddanych całkowitej dekoloryzacji, które są pozbawione melaniny, gdzie niemożliwe jest uzyskanie właściwej bazy do długotrwałego ostatecznego koloru. Po zastosowaniu Splashera ostateczny kolor utrzymuje się o połowę dłużej niż po zastosowaniu zwykłego produktu koloryzującego (test wykonany na 300 osobach w sali prób Lisap). Dokładnie nakładamy czysty produkt, bez użycia aktywatora. Następnie podsuszamy, spłukujemy z użyciem szamponu i na wysuszone włosy nakładamy wybrany kolor.
TONOWANIE – aby odzyskać odcień i blask utracone z powodu działania czynników zewnętrznych. W odróżnieniu od klasycznych farb używanych do tego zabiegu Splasher wiernie oddaje naturalne melaniny włosa przywracając nieprawdopodobny blask. Podczas tonowania mieszamy Splasher z aktywatorem w stosunku 1:1, szybko nakładamy mieszankę, pozostawiamy na 20/30 minut do momentu otrzymania oczekiwanego rezultatu, po czym spłukujemy chłodną wodą.
WZMACNIANIE KOLORU – aby maksymalnie podkreślić każdy odcień. Podczas wzmacniania koloru mamy możliwość połączenia Splashera z każdą profesjonalną farbą do włosów dodając od 1g do 20g dodatkowo do mieszanki. Przykład: 50g farby LK + 50g wody Developer + 5g Splasher.
DEKOLORYZACJA ( NEUTRALIZACJA ) – aby całkowicie usunąć niepożądany odcień. Splasher w odróżnieniu od rozjaśniacza całkowicie usuwa naturalne melaniny lub sztuczne pigmenty ze struktury włosa. Dodajemy od 1g do 20 g Splashera do mikstury w celu eliminacji niechcianych odcieni. Przykład: przy rozjaśnianiu czerwonego koloru zawsze w minimalnym stopniu pozostanie odcień pomarańczowy. Dzięki Lisap Splasher Verde (Zielony) niepożądany odcień całkowicie zniknie!
EFEKT MODNYCH PASEMEK – celem usatysfakcjonowania klientów o szczególnych potrzebach, takich jak farbowanie kolorowych kosmyków lub jednolite farbowanie w kolorze żółtym, niebieskim, itp. Czyste pigmenty Lisap Splasher gwarantują osiągnięcie bardzo jasnych, modnych efektów kolorystycznych. Mieszamy Lisap Splasher z aktywatorem w stosunku 1:1 i nakładamy na uprzednio rozjaśnione pasemka, po czym pozostawiamy na 20-30 minut ( 10-15 minut przy użyciu ciepła ). W celu uzyskania dodatkowych kolorów możemy mieszać między sobą kolory bazowe.


Pojemność: 60 ml

Opinie

Napisz opinię

Lisap Splasher naturalne pigmenty trwale koloryzujące bez amoniaku 60ml

Lisap Splasher naturalne pigmenty trwale koloryzujące bez amoniaku 60ml

Naturalne pigmenty trwale koloryzujące bez amoniaku do stosowania wraz z kremem Lisap Splasher gwarantującym możliwość wykonania 30 różnych zabiegów przy pomocy jedynie 6 kolorów.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

24 inne produkty z tej samej kategorii: