Lisap Lisaplex system wsparcia przy koloryzacji i dekoloryzacji 5ml + 20ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 20,00 zł 20.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lisap
Kod produktu: 1064

Opis

Lisaplex™ to rewolucyjny produkt; wywodzący się z technologii Lisap, oferujący spokój, gwarancję i bezpieczeństwo w trakcie procesów dekoloryzacji, koloryzacji i rekonstrukcji włosów, także po zabiegach trwałej ondulacji i prostowania(chemicznego lub keratynowego). Cała linia z tą formułą jest całkowicie pozbawiona parabenów i siarczanów (Paraben i Sulfate Free).

Linię Lisaplex™ tworzą:

- Lisaplex™ BondSaver -płyn ochronny, wzbogacony kompleksem Vegetal Protein Complex. Pomaga utrzymać zdrowy stan łuskowej struktury włosów, odbudowuje i rekonstruuje uszkodzony kompleks keratynowy.
Uwaga; Unikać kontaktu z oczami. Chronić przed światłem i ciepłem.


- Lisaplex™ Hair Structure Filler płynny krem, niezbędny jako uzupełnienie
działania Lisaplex™ BondSaver. Odtwarza optymalny stan kosmetyczny i
odbudowuje naturalny film wypełniająco -chroniący, odżywiając i nawilżając włosy.


1. Z ZABIEGIEM DEKOLORYZACJI


Jak?


Lisaplex™ to system wspomagający, opracowany z myślą o zabiegach dekoloryzacji, który chroni strukturę włosa nie hamując procesu rozjaśniania.


W jaki sposób?


Wymieszać 30 g rozjaśniacza z kremem utleniającym {zgodnie z zaleceniami podanymi na stosowanym produkcie). Mocno wstrząsnąć Lisaplex™ BondSaver i posługując się specjalnym dozownikiem dolać na zakończenie mieszania 5 ml Lisaplex™ BondSaver, po czym ponownie wymieszać.

Po uzyskaniu wybranego poziomu rozjaśnienia spłukać obficie włosy i umyć je odpowiednim szamponem. Nałożyć Lisaplex™ Hair Structure Filler od nasady po końcówki. Rozczesać, aby równomiernie rozprowadzić produkt.
Pozostawić na włosach przez co najmniej 10 minut. Obficie spłukać i przystąpić do wybranego stylingu.

Sugestie

W celu przyspieszenia działania preparatu można użyć źródła ciepła, tylko jeśli włosy nie są zmęczone i zniszczone.


Nie należy stosować Lisaplex™ do zabiegu rozjaśniania w przypadku szczególnie zniszczonych włosów, na których z zasady nie przeprowadzono by rozjaśniania bez pomocy Lisaplex™


2. Z ZABIEGIEM KOLORYZACJI


Jak?


Lisaplex™ to system wspomagający, opracowany z myślą o zabiegach koloryzacji, długotrwale uwydatniający piękno włosów i wzmacniający ich strukturę.


W jaki sposób?


Zmieszać krem do koloryzacji z developerem, zgodnie z proporcjami rozcieńczania podanymi w instrukcji; następnie przy pomocy specjalnego dozownika dołączonego do zestawu pobrać Lisaplex™ BondSaver, dodając 3 ml na każde 50 ml przygotowanego kremu do koloryzacji.


• Przystąpić do farbowania, postępując jak zwykle.

3. ZABIEG REKONSTRUKCJI BOOSTER EFFECT


Jak?


Lisaplex™ może być stosowany do zabiegu rekonstrukcji włosów Booster Effect, dzięki zawartemu kompleksowi roślinnych protein, Vegetal Protein Complex (który chroni, zagęszcza i odbudowuje włókna, tworząc nowe wewnętrzne połączenia) oraz dzięki zintegrowanemu współdziałaniu z polimerowym preparatem odbudowującym Lisap Easy Build To [2].


Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku włosów spuszonych, grubych, trudnych do ujarzmienia i zniszczonych. Efektem zastosowania są odbudowane, lśniące, błyszczące i gęstsze włosy.


W jaki sposób?


Włosy umyć szamponem chelatującym Lisap Easy Build To [1] i odcisnąć w
ręcznik. W miseczce zmieszać w równych częściach Lisaplex™ BondSaver i polimerowy preparat odbudowujący Lisap Easy Build To [2], dostosowując ilość do długości włosów.


Nałożyć pędzelkiem na całą długość włosów i wmasować.


Pozostawić na włosach przez co najmniej 5 minut. W przypadku bardzo zniszczonych i postrzępionych włosów czas trzymania wzrasta do co najmniej 10 minut.


Spłukać obficie i nałożyć Lisaplex™ Hair Structure Filler. Rozczesać włosy, aby rozprowadzić równomiernie produkt i odczekać 5-10 minut.


Obficie spłukać i przystąpić do wybranego stylingu.


Sugestie


Aby ułatwić i zintensyfikować przenikanie produktu, można zastosować źródło wilgotnego ciepła, na przykład parownicę lub owinąć głowę zwilżonym, ciepłym ręcznikiem i umieścić pod źródłem ciepła.


4. KURACJA ODBUDOWUJĄCA STAND-ALONE


Jak?


Lisaplex™ może być stosowany jako kuracja odbudowująca stand-alone, która przywraca każdego rodzaju włosom sprężystość, objętość i gęstość, jednocześnie bez obciążania; włosy stają się gładkie, mocniejsze i zwarte.


W jaki sposób?


Po umyciu włosów profesjonalnym szamponem, dostosowanym do rodzaju włosów, przy pomocy specjalnego, dołączonego dozownika z pepitą pobrać 10-40ml Lisaplex™ BondSaver, w zależności od długości włosów.


Rozprowadzić na całej długości włosów i pozostawić przez co najmniej 5 minut. W przypadku bardzo zniszczonych i uszkodzonych włosów czas trzymania wzrasta do co najmniej 10 minut.


Spłukać i nałożyć Lisaplex™ Hair Structure Filler. Rozczesać włosy, aby rozprowadzić równomiernie produkt i odczekać 5-10 minut.


Obficie spłukać i przystąpić do wybranego stylingu.


Sugestie


Aby ułatwić i zintensyfikować przenikanie produktu, można zastosować źródło wilgotnego ciepła, na przykład parownicę lub owinąć głowę zwilżonym ciepłym ręcznikiem i umieścić pod źródłem ciepła.


5. TRWAŁA ONDULACJA I PROSTOWANIE


Po zakończeniu zabiegu trwalej ondulacji lub prostowania (chemicznego bądź keratynowego) można wykonać KURACJĘ ODBUDOWUJĄCĄ STAND-ALONE,
opisaną w punkcie 3, aby wspomóc odbudowywanie mostków dwu siarczkowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl