Obniżka! Lisap Lisaplex system wsparcia przy koloryzacji i dekoloryzacji 5ml + 20ml Zobacz większe

Lisap Lisaplex system wsparcia przy koloryzacji i dekoloryzacji 5ml + 20ml

Nowy

Lisaplex jest systemem wsparcia przy dekoloryzacji. Chroni strukturę włosa bez wpływu na proces rozjaśniania.

Więcej szczegółów

11 Przedmioty

Dostawa już od 12,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier Inpost Kurier Inpost 1-2 dni 14,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 48h - 72h 12,00 zł
Fedex paczka Fedex paczka 2-3 dni 175,00 zł
Fedex paleta Fedex paleta 2-3 dni 130,00 zł

* Dla zakupów powyżej 249,00 zł darmowa dostawa!

15,84 zł

-12%

18,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Lisaplex™ to rewolucyjny produkt; wywodzący się z technologii Lisap, oferujący spokój, gwarancję i bezpieczeństwo w trakcie procesów dekoloryzacji, koloryzacji i rekonstrukcji włosów, także po zabiegach trwałej ondulacji i prostowania(chemicznego lub keratynowego). Cała linia z tą formułą jest całkowicie pozbawiona parabenów i siarczanów (Paraben i Sulfate Free).

Linię Lisaplex™ tworzą:

- Lisaplex™ BondSaver -płyn ochronny, wzbogacony kompleksem Vegetal Protein Complex. Pomaga utrzymać zdrowy stan łuskowej struktury włosów, odbudowuje i rekonstruuje uszkodzony kompleks keratynowy.
Uwaga; Unikać kontaktu z oczami. Chronić przed światłem i ciepłem.


- Lisaplex™ Hair Structure Filler płynny krem, niezbędny jako uzupełnienie
działania Lisaplex™ BondSaver. Odtwarza optymalny stan kosmetyczny i
odbudowuje naturalny film wypełniająco -chroniący, odżywiając i nawilżając włosy.


1. Z ZABIEGIEM DEKOLORYZACJI


Jak?


Lisaplex™ to system wspomagający, opracowany z myślą o zabiegach dekoloryzacji, który chroni strukturę włosa nie hamując procesu rozjaśniania.


W jaki sposób?


Wymieszać 30 g rozjaśniacza z kremem utleniającym {zgodnie z zaleceniami podanymi na stosowanym produkcie). Mocno wstrząsnąć Lisaplex™ BondSaver i posługując się specjalnym dozownikiem dolać na zakończenie mieszania 5 ml Lisaplex™ BondSaver, po czym ponownie wymieszać.

Po uzyskaniu wybranego poziomu rozjaśnienia spłukać obficie włosy i umyć je odpowiednim szamponem. Nałożyć Lisaplex™ Hair Structure Filler od nasady po końcówki. Rozczesać, aby równomiernie rozprowadzić produkt.
Pozostawić na włosach przez co najmniej 10 minut. Obficie spłukać i przystąpić do wybranego stylingu.

Sugestie

W celu przyspieszenia działania preparatu można użyć źródła ciepła, tylko jeśli włosy nie są zmęczone i zniszczone.


Nie należy stosować Lisaplex™ do zabiegu rozjaśniania w przypadku szczególnie zniszczonych włosów, na których z zasady nie przeprowadzono by rozjaśniania bez pomocy Lisaplex™


2. Z ZABIEGIEM KOLORYZACJI


Jak?


Lisaplex™ to system wspomagający, opracowany z myślą o zabiegach koloryzacji, długotrwale uwydatniający piękno włosów i wzmacniający ich strukturę.


W jaki sposób?


Zmieszać krem do koloryzacji z developerem, zgodnie z proporcjami rozcieńczania podanymi w instrukcji; następnie przy pomocy specjalnego dozownika dołączonego do zestawu pobrać Lisaplex™ BondSaver, dodając 3 ml na każde 50 ml przygotowanego kremu do koloryzacji.


• Przystąpić do farbowania, postępując jak zwykle.

3. ZABIEG REKONSTRUKCJI BOOSTER EFFECT


Jak?


Lisaplex™ może być stosowany do zabiegu rekonstrukcji włosów Booster Effect, dzięki zawartemu kompleksowi roślinnych protein, Vegetal Protein Complex (który chroni, zagęszcza i odbudowuje włókna, tworząc nowe wewnętrzne połączenia) oraz dzięki zintegrowanemu współdziałaniu z polimerowym preparatem odbudowującym Lisap Easy Build To [2].


Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku włosów spuszonych, grubych, trudnych do ujarzmienia i zniszczonych. Efektem zastosowania są odbudowane, lśniące, błyszczące i gęstsze włosy.


W jaki sposób?


Włosy umyć szamponem chelatującym Lisap Easy Build To [1] i odcisnąć w
ręcznik. W miseczce zmieszać w równych częściach Lisaplex™ BondSaver i polimerowy preparat odbudowujący Lisap Easy Build To [2], dostosowując ilość do długości włosów.


Nałożyć pędzelkiem na całą długość włosów i wmasować.


Pozostawić na włosach przez co najmniej 5 minut. W przypadku bardzo zniszczonych i postrzępionych włosów czas trzymania wzrasta do co najmniej 10 minut.


Spłukać obficie i nałożyć Lisaplex™ Hair Structure Filler. Rozczesać włosy, aby rozprowadzić równomiernie produkt i odczekać 5-10 minut.


Obficie spłukać i przystąpić do wybranego stylingu.


Sugestie


Aby ułatwić i zintensyfikować przenikanie produktu, można zastosować źródło wilgotnego ciepła, na przykład parownicę lub owinąć głowę zwilżonym, ciepłym ręcznikiem i umieścić pod źródłem ciepła.


4. KURACJA ODBUDOWUJĄCA STAND-ALONE


Jak?


Lisaplex™ może być stosowany jako kuracja odbudowująca stand-alone, która przywraca każdego rodzaju włosom sprężystość, objętość i gęstość, jednocześnie bez obciążania; włosy stają się gładkie, mocniejsze i zwarte.


W jaki sposób?


Po umyciu włosów profesjonalnym szamponem, dostosowanym do rodzaju włosów, przy pomocy specjalnego, dołączonego dozownika z pepitą pobrać 10-40ml Lisaplex™ BondSaver, w zależności od długości włosów.


Rozprowadzić na całej długości włosów i pozostawić przez co najmniej 5 minut. W przypadku bardzo zniszczonych i uszkodzonych włosów czas trzymania wzrasta do co najmniej 10 minut.


Spłukać i nałożyć Lisaplex™ Hair Structure Filler. Rozczesać włosy, aby rozprowadzić równomiernie produkt i odczekać 5-10 minut.


Obficie spłukać i przystąpić do wybranego stylingu.


Sugestie


Aby ułatwić i zintensyfikować przenikanie produktu, można zastosować źródło wilgotnego ciepła, na przykład parownicę lub owinąć głowę zwilżonym ciepłym ręcznikiem i umieścić pod źródłem ciepła.


5. TRWAŁA ONDULACJA I PROSTOWANIE


Po zakończeniu zabiegu trwalej ondulacji lub prostowania (chemicznego bądź keratynowego) można wykonać KURACJĘ ODBUDOWUJĄCĄ STAND-ALONE,
opisaną w punkcie 3, aby wspomóc odbudowywanie mostków dwu siarczkowych.

Opinie

Napisz opinię

Lisap Lisaplex system wsparcia przy koloryzacji i dekoloryzacji 5ml + 20ml

Lisap Lisaplex system wsparcia przy koloryzacji i dekoloryzacji 5ml + 20ml

Lisaplex jest systemem wsparcia przy dekoloryzacji. Chroni strukturę włosa bez wpływu na proces rozjaśniania.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

12 inne produkty z tej samej kategorii: