Katalog

Włączone filtry:
Producent

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Fotele fryzjerskie

Do podstawowego wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego należą fotele fryzjerskie. Przy ich wyborze powinniśmy brać pod uwagę nie tylko nasze gusta i klimat salonu, ale i preferencje klienta, ze szczególnym uwzględnieniem jego komfortu i dobrego samopoczucia. Większość firm meblarskich, a w szczególności te, które są wiodącymi producentami i kt...

Do podstawowego wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego należą fotele fryzjerskie. Przy ich wyborze powinniśmy brać pod uwagę nie tylko nasze gusta i klimat salonu, ale i preferencje klienta, ze szczególnym uwzględnieniem jego komfortu i dobrego samopoczucia. Większość firm meblarskich, a w szczególności te, które są wiodącymi producentami i których ofertę mamy przyjemność przedstawić, skupiło się na połączeniu wygody z atrakcyjnym wyglądem.

Rozpiętość cen foteli fryzjerskich jest duża i zależy od modelu, jego poszczególnych elementów i tworzyw. Oferta firmy Panda jest tak bogata, że na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Najlepiej wybrać fotel fryzjerski nie za ciężki i stateczny - tu kluczowe znaczenie ma podstawa. Mebel z podstawą pełną, w kształcie koła lub kwadratu, jest stabilniejszy, z kolei z podstawą pięcionożną jest delikatniejszy i łatwiej wkomponuje się w charakter dowolnego pomieszczenia.
Wiemy, że meble z jasnymi obiciami są piękne i stylowe, jednakże w tym przypadku sugerujemy ciemne kolory tapicerki, gdyż są one mniej brudzące.
Polecamy również fotele fryzjerskie z pompami hydraulicznymi (oczywiście możemy wybrać wersje z pompami gazowymi), które sprawnie, precyzyjnie i ustawią fotel w odpowiedniej pozycji.

Więcej

Fotele fryzjerskie  Jest 25 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 25 elementów