Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Krem do włosów naturalnie matujący - profesjonalne ułożenie

Krem do włosów naturalnie matujący - profesjonalne ułożenie

Stylizacja włosów

Ułożenie i utrwalenie pięknej fryzury to temat, który może dzielić. Co za tym idzie, warto zadać sobie pytanie, z czego to może wynikać? Prawda jest taka, że mówimy o czynnościach, które nie powinny sprawiać problemu. Niemniej jednak konieczne jest spełnienie pewnych warunków. Nic nie dzieje się bez przyczyny (co więcej, chyba czasem o tym zapominamy).

Przede wszystkim konieczne jest posiadanie dobrych kosmetyków do włosów. Bez dobrych kosmetyków nic się nie poradzi, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Ponadto konieczna jest wiedza – wiedza o włosach, odpowiednich metodach i nieobciążających kosmetykach. Trzeba również pamiętać o tym, że należy stawiać na produkty, które są lekkie, skuteczne i dopasowane do rodzaju włosów.

Wątpliwości są jak najbardziej zrozumiałe

Nie ulega wątpliwości, że sprawa jest skomplikowana. Co za tym idzie, najlepszym wyjściem jest skupienie się na jakimś przykładzie. To, czy dany produkt będzie Ci pasować, to już inna sprawa.

Co powiesz na krem naturalnie matujący Barbieri Italiani? Barbieri Italiani to gwarancja jakości. Warto również podkreślić, że mowa o marce, która jest gwarancją włoskiego temperamentu i odrobiny finezji. Nie ma też co ukrywać, że Barbieri Italiani to marka, która może kojarzyć się z barberskimi rozwiązaniami. Takie skojarzenia są jak najbardziej zrozumiałe, aczkolwiek propozycje dla barberów to nie wszystko.

Skupiając się już na konkretnym produkcie, proponowany krem sprawdza się przy każdym rodzaju włosów. Dokładnie mówiąc, chodzi o chwyt bez połysku, który pozostaje przez cały dzień. Do tego należy dodać łatwe czesanie i kształtowanie włosów. Istotne jest też to, że pojawia się specjalny matowy efekt. Zapach tego środka jest lekko pudrowy. Do składników zalicza się choćby olej rycynowy czy wosk roślinny. Przy okazji ciekawostka – opisywany krem idealnie sprawdza się jako wosk do włosów.

Warto też zaznaczyć, że opisywany środek można znaleźć na otowlosy.pl i twojewlosy.pl. W obu przypadkach cena jest ta sama – 81,80 zł za 100 ml.

Jak mam korzystać z takiego kremu?

Zadajesz sobie pytanie, jak masz korzystać z takiego kremu? Sprawa jest bardzo prosta – wystarczy nałożyć niewielką ilość produktu na suche włosy. Włosy można osuszyć ręcznikiem lub suszarką. Dzięki temu uda się uzyskać mocniejsze trzymanie i efekt, który jest bardziej nieprzezroczysty.

Prawidłowe wykorzystanie kosmetyku to nie zawsze jest tak prosta sprawa, jak niektórym może się wydawać. Pamiętaj też o tym, że włosy należy kształtować za pomocą mokrego grzebienia bądź mokrych rąk.

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka