Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Profesjonalny szampon zwiększający objętość dla wymagających

Profesjonalny szampon zwiększający objętość dla wymagających

Szampon zwiększający objętość

Zastanawiasz się nad tym, jak masz postępować, aby mieć bujną czuprynę? Odpowiadając, jest to pytanie, w przypadku którego można usłyszeć wiele. Przede wszystkim zacznijmy od tego, że potrzebna jest burza włosów, która daje iluzję gęstej, dynamicznej i uniesionej fryzury. Co więcej, nie każda kobieta może cieszyć się taką fryzurą.

Od razu może pojawić się kolejne pytanie – jaki jest powód takiego stanu rzeczy? W tej sprawie na pewno należy skupić się na genach, zdrowym odżywianiu i trybie życia.

Jaki szampon będzie najlepszy?

Nie można też zapominać o posiadaniu odpowiedniego szamponu. Przez odpowiedni szampon rozumie się taki, który zwiększa objętość włosów. Jeżeli szukasz takiego szamponu, oczywiście możesz liczyć na naszą pomoc.

Proponujemy szampony, które dobrze oczyszczają, jak również sprawiają, że włosy są lekkie i unoszą się od nasady. Warto też podkreślić, że oferujemy coś więcej niż zwykłe szampony – nasze szampony sprawiają, że nie trzeba nakładać dużej ilości innych preparatów.

Odnosząc się do konkretów, proponujemy m.in. NHC SPA Volume. NHC SPA Volume to propozycja, która działa na bazie wszechleku i kolagenu morskiego. W ten sposób szampon oddziałuje na włókno włosa – włókno włosa jest wypełnione i rozszerzone. Możemy też mówić o delikatnym składzie, który nadaje włosom odpowiedni kształt przy jednoczesnym braku obciążenia.

Rzecz jasna to nie wszystko, co powinno się mieć na uwadze, bardzo ważna jest choćby troska o naturalne składniki (NHC SPA Volume zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego). Warto również dodać brak nanomateriałów czy produktów genetycznie modyfikowanych. Jeżeli masz problemy ze skórą, weź pod uwagę, że produkt nie zawiera chromu, kobaltu i niklu (wymienione pierwiastki chemiczne są silnie uczulające).

Szampon sprzedawany jest po 250 i 1000 ml. W pierwszym przypadku cena to 42,90 zł, w drugim należy zapłacić 149,90 zł.

Pamiętaj o właściwym stosowaniu

Jeżeli szukasz szamponu do włosów, pamiętaj o tym, że poszukiwania to nie wszystko, na czym musisz się skupić. Ważne jest również właściwe stosowanie. Właściwe stosowanie nie powinno sprawiać problemów, ale można przypuszczać, że czasem jest inaczej. Naturalnie tyczy się to każdego produktu.

Nawiązując już do użycia, szampon trzeba wmasować w mokre włosy i dobrze spłukać. W razie potrzeby czynność powinna zostać powtórzona. Dodatkowo ważne jest to, że szampon należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (można jeszcze dodać unikanie źródeł światła).

Jak coś jest niejasne, zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka