Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Masaż głowy sposobem na porost włosów?

Masaż głowy sposobem na porost włosów?

Zastanawiasz się nad tym, co robić, aby skutecznie wpłynąć na porost włosów? W takiej sytuacji warto zainteresować się masażem skóry głowy, masaż skóry głowy to coś więcej niż świetny zabieg relaksacyjny.

Wypada jednak dodać, że masaż masażowi nierówny.

Co można powiedzieć na temat masażu skóry głowy?

Jaka jest Twoja wiedza na temat masażu? Musisz wiedzieć, z czym wiąże się masaż (w przeciwnym razie trudno zadbać o porost włosów).

Odnosząc się do szczegółów, zacznijmy od tego, że masaż sprawia, iż skóra staje się bardziej miękka. Bardziej miękka skóra oznacza lepsze utlenienie (z kolei lepsze utlenienie jest związane, z tym że dochodzi do pobudzenia krążenia krwi).

Czy dane było Ci zobaczyć, jak ktoś podczas masażu trze skórę głowy? Jeśli taka sytuacja miała miejsce, to nie jest dobry wzór. Skupiając się na faktach, skóra głowy powinna zostać odklejona (w pewnym sensie) od czaszki. Masaż najlepiej wykonywać wtedy, kiedy znajdujesz się pod prysznicem.

Jeżeli masaż nie może zostać wykonany pod prysznicem, masuj suchą skórę. Najważniejsze, żeby robić to dobrze. Być może pojawiło się pytanie, jak rozumieć prawidłowy masaż? Odpowiadając, na pewno ważny jest właściwy kierunek – skórę głowy powinno się masować od czoła do karku. Poza tym istotna jest regularność, skórę najlepiej masować każdego dnia. Jeśli do masażu wykorzystujesz szczotkę, pamiętaj o tym, że szczotkę trzeba czyścić. Dodatkowo nie wolno drapać skóry.

Warto również podkreślić, że lepiej nie masować skroni, masowanie skroni jest ryzykowne ze względu na bardzo mocne unerwienie. Nie oznacza to jednak tego, że masowania skroni należy unikać, najkrócej mówiąc, jest to zadanie dla profesjonalistów.

Stosowanie odpowiednich środków

Trzeba też mieć na uwadze stosowanie właściwych środków. Jeśli rozglądasz się za zaufanym sklepem fryzjerskim, mamy dla Ciebie propozycję – jak najszybsze zapoznanie się z naszymi propozycjami. Twojewlosy.pl to sklep, który charakteryzuje się perfekcjonizmem (naturalnie jest to zasługa ludzi odpowiadających za działanie sklepu).

Co za tym idzie, mówimy o sklepie, w przypadku którego cel jest jeden – odpowiedź na pojawiające się oczekiwania. W związku z tym można też powiedzieć, że tworzymy zespół, który jest na bieżąco z nowościami. Chcemy, aby nasz sklep kojarzył się ze spełnianiem marzeń, uszczęśliwienie klientów jest najważniejsze.

Skoro jesteśmy przy szczęśliwych klientach, jest jeszcze coś, co warto zaznaczyć – klienci mogą być pewni indywidualnego traktowania. Indywidualne traktowanie przekłada się na lepsze zrozumienie.

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka