Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

MODELING FLUID

MODELING FLUID

Płyn dyscyplinujący i odbudowujący do włosów naturalnych i kręconych, zapobiegający puszeniu. Dzięki średniej mocy utrwalenia przeznaczony jest do podkreślenia naturalnego ułożenia włosów. Modelling Fluid jest na bazie #Phytokeratin - Intensywna kuracja głęboko regenerująca włosy. Przywraca objętość, blask i elastyczność nawet najbardziej zniszczonym i uszkodzonym włosom. Produkty testowane dermatologicznie . Kosmetyki z serii TOGETHAIR są wolne od :* Ni, Cr, Co - Nikiel*, Chrom*, Kobalt* ,GMO,Nanomaterials.
* Ni, Cr, Co - Nikiel*, Chrom*, Kobalt* - które są silnie uczulającymi pierwiastkami chemicznnymi . Zawarte w kosmetykach, powodują u osób uczulonych silną reakcje alergiczną, mogącą objawiać się: silnym zaczerwienieniem, krostami, pęcherzami, pieczeniem, swędzeniem.
* GMO - wolny od składników modyfikowanych genetycznie.
* Nanomaterials - istnieją obawy, że nanocząstki zawarte w kosmetykach mogą przenikać przez skórę i szkodliwe wpływać na nasz organizm. Naukowcy rozpoczęli badania nad toksycznością kosmetyków wykorzystujących nanotechnologię i dotychczasowe dowody wskazują na to, że kosmetyki te są efektywne i bezpieczne. Jednak z uwagi na relatywnie krótki czas stosowania takiej technologii w produkcji kosmetyków istnieją obawy co do ich bezpieczeństwa w ujęciu długoterminowym. Do chwili obecnej brak jest wiarygodnych dowodów na to, że kosmetyki zawierające nanocząstki stanowią zagrożenie dla zdrowia.

TOGETHAIR-MODELLING-FLUID

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka