Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Rodzaje suszarek do włosów. Jaką wybrać suszarkę?

Rodzaje suszarek do włosów. Jaką wybrać suszarkę?

Wybór suszarki wydaje się prostym zadaniem – w końcu chodzi tylko o suszenie, prawda?
Na początku trzeba podkreślić, że suszenie to nie wszystko, na czym powinno się skupiać. Mówiąc wprost – należy pamiętać jeszcze o różnych funkcjach dodatkowych, dzięki którym można chronić włosy przed szkodliwym wpływem wysokiej temperatury (warto jeszcze do tego dodać pomoc podczas stylizacji).

Jaki mam wybór?

Skupmy się na szczegółach.
Najlepiej zadać sobie pytanie, czy wiem, czego mam się spodziewać?

Rodzaje suszarek do włosów to temat, o którym można mówić naprawdę długo. Zacznijmy może od podziału ze względu na przeznaczenie – są suszarki przeznaczone do użytku domowego (druga grupa to oczywiście suszarki do użytku w salonie fryzjerskim). Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić profesjonalną suszarkę i wykorzystywać urządzenie wyłącznie w domu.
Niemniej jednak należy liczyć się, z tym że profesjonalne urządzenie może kosztować naprawdę sporo.

Podczas poszukiwań suszarki na pewno trzeba wziąć pod uwagę moc i silnik. Być może wyda się to zaskakujące, ale moc powinna zostać dobrana do fryzury. Dokładnie mówiąc, jeśli masz długie i gęste włosy, warto poszukać czegoś o mocy powyżej 2 000 W (w innym razie wystarczy około 1 500 W).
Skupiając się już na silniku, wybór silnika ma wpływ na skuteczność i trwałość urządzenia. Weźmy sobie za przykład silnik bezszczotkowy – takie rozwiązanie zapewnia wydajność wyższą nawet o 50% niż w przypadku standardowych silników.

Nie można też zapominać o funkcjach. Dobrze wybrana suszarka chroni przed zniszczeniami i pozwala na wystylizowanie niebanalnej fryzury. W szczególności warto skupić się na następujących funkcjach: jonizacja, dyfuzor, regulacja nawiewu, regulacja temperatury i czujnik nawilżenia.
Do tego wszystkiego należy dodać niektóre elementy wyposażenia nowoczesnych suszarek (np. koncentrator powietrza czy nakładka prostująca), powłoki pielęgnujące włosy na otworze wylotowym (jeśli zależy Ci na pielęgnacji) i komfort użytkowania (wpływ na komfort ma np. składany uchwyt).

Czas na decyzję

Skoro wiadomo, czego się spodziewać, pora rozejrzeć się za satysfakcjonującymi propozycjami. Mówiąc wprost – oczywiście mamy na myśli jak najszybsze zapoznanie się ze stroną twojewlosy.pl. Twojewlosy.pl to sklep, który zaspokaja różne oczekiwania (i tyczy się to nie tylko suszarek). Zależy nam na uszczęśliwianiu wszystkich klientów.
Szczegóły sobie zostawmy, wszak wystarczy zapoznać się z poszczególnymi suszarkami.

Gdyby coś okazało się niezrozumiałe, zapewniamy fachowe doradztwo, klienci są najważniejsi.

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka