Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Płyny i preparaty dezynfekujące

Płyny i preparaty dezynfekujące

Zamierzasz udać się do fryzjera i zastanawiasz się nad tym, jakie zmiany nastąpiły w związku z koronawirusem?
Przede wszystkim trzeba zapomnieć o tym, z czym mieliśmy do czynienia jeszcze nie tak dawno. Od 18 maja mamy do czynienia z nowym rozdziałem. Rozdziałem, w przypadku którego ogromny nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo. Robi się wszystko, aby salony fryzjerskie nie były uznawane za miejsca, w których jest niebezpiecznie.

Przebywanie w salonie fryzjerskim, czyli odpowiedzialność pracowników i klientów

Jeżeli myślisz, że odpowiedzialność spoczywa wyłącznie na pracownikach, jesteś w błędzie.
Oczywiście zdecydowanie większa odpowiedzialność spoczywa na pracownikach, ale podejście klientów też jest ważne, należy działać wspólnie.

Warunki dla klientów:

  • Noszenie maseczek,
  • Noszenie rękawiczek jednorazowych lub dezynfekcja rąk,
  • Zakaz wyjmowania telefonów komórkowych,
  • Zachowanie dystansu od pozostałych klientów (najlepiej byłoby, aby salon zadbał o niewidywanie się z innymi klientami).

Odnosząc się do pracowników, na pewno bardzo duże znaczenie ma kontakt z klientami. Wiadomo, zachowanie dystansu jest niemożliwe.
W związku z tym konieczne jest posiadanie osłony nosa i ust. Co więcej, osłona nosa i ust to nie wszystko, musisz też pamiętać o stosowaniu gogli lub przyłbic (rzecz jasna tylko wtedy, kiedy jest to wskazane).
Warto też powiedzieć o rękawiczkach, rękawiczki są obowiązkowe z jednym wyjątkiem – ten wyjątek to sytuacja, w której dana usługa wyklucza korzystanie z rękawiczek.

Można mówić jeszcze o wielu sprawach, ale zatrzymajmy się już tylko przy dezynfekcji.
Zapewne wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ciężką pracę trzeba wykonywać. Ten fakt udowadnia choćby wykorzystywanie peleryn wielorazowych (jednorazowe też można) – o takie peleryny musisz dbać po każdym kliencie. Dokładnie mówiąc, chodzi o dezynfekcję lub pranie z użyciem detergentu (temperatura min. 60 st. C).
Nie sposób też nie wspomnieć o dezynfekcji powierzchni na stanowisku pracy – należy dezynfekować wszystko, co mogło zostać dotknięte przez daną osobę.

Oczywiście warunków jest więcej.

Środki do dezynfekcji

Zastanawiasz się nad tym, gdzie można kupić płyny i preparaty dezynfekujące?

Jeżeli szukasz środków do dezynfekcji, to dobry moment na zapoznanie się z naszą ofertą. Twojewlosy.pl to strona, na której są różne propozycje, jesteśmy przygotowani na wiele. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że znaleźliśmy się w nowych realiach i nic nie wskazuje na powrót normalności, jakiej znamy.
Niemniej trzeba przyznać, że fryzjerzy zawsze powinny dbać o czystość.

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka