Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Żele antybakteryjne do dezynfekcji

Żele antybakteryjne do dezynfekcji

Zacznijmy od pytania – co jest podstawą każdego profesjonalnego zakładu fryzjerskiego?

Niektórzy mogą powiedzieć, że najważniejsza jest wiedza, ktoś inny może zwrócić uwagę na odpowiednie podejście do klientów – można tak mówić i mówić.

Nie chodzi o zastanawianie się nad tym, co jest najważniejsze, celem jest wpływ na świadomość. Prowadzenie zakładu fryzjerskiego wiąże się z wieloma obowiązkami, weźmy sobie pod uwagę czystość.
Dbałość o czystość zawsze jest istotna, ale w pewnych sytuacjach nacisk na czystość jest szczególny.

Jedną z takich sytuacji jest prowadzenie salonu fryzjerskiego, w salonie fryzjerskim pojawia się wiele osób i co najważniejsze, te osoby mogą zostawić po sobie zarazki.

Jak zadbać o czystość w salonie fryzjerskim?

Przechodząc do tego, co najważniejsze, wydaje się, że najlepiej zacząć od siebie – wskazane jest rozejrzeć się za żelami antybakteryjnymi do dezynfekcji (w końcu ręce mogą mieć kontakt z wszystkimi dostępnymi akcesoriami). Warto przy okazji dodać, że żel antybakteryjny to rozwiązanie, które świetnie się sprawdza w różnych warunkach.
Na dobrą sprawę nigdy nie wiemy, czego dotykamy. Dokładnie rzecz ujmując, nie można wykluczyć, że klamkę dotykała osoba chora i co za tym idzie, na klamce mogą znajdować się bakterie.

Być może pojawiło się pytanie, jak można określić żele antybakteryjne? Odpowiadając, na pewno są to produkty, które zazwyczaj powstają na bazie alkoholu metylowego. Patrząc pod kątem skuteczności, żel antybakteryjny zabija większość wirusów.
Można też powiedzieć, że stosowanie żelu antybakteryjnego to takie trzy w jednym – zabicie większości wirusów, odświeżenie rąk i ochrona (w znacznym stopniu) przed dostawaniem się do organizmu niekorzystnych drobnoustrojów.

Warto jeszcze na koniec dodać dwie zalety – szybkie wchłanianie i wygląd dłoni (dłonie nie są lepkie).

Żele antybakteryjne to nie wszystko

Jeśli rozglądasz się za żelami antybakteryjnymi, pamiętaj o zapoznaniu się z naszą ofertą. Twojewlosy.pl to sklep fryzjerski, także oferta musi zaspokajać wszelkie potrzeby (także również te związane z dezynfekcją).

Warto jeszcze podkreślić, że dezynfekcja nie sprowadza się wyłącznie do rąk. Odpowiednie zdezynfekowanie rąk to jedna z czynności, o których powinno się pamiętać.
Oczywiście nasza oferta odzwierciedla realia, nie ma znaczenia, czy interesuje Cię żel antybakteryjny, czy cokolwiek innego – w każdej sytuacji pomożemy.

Na koniec jeszcze mała uwaga dotycząca naszej oferty – jeżeli jakieś informacje podane przy produkcie są niezrozumiałe, prosimy o kontakt. Chcemy, żeby nasi klienci byli świadomi.
Nieświadomość = zupełnie niepotrzebne ryzyko.

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka