Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Falowane włosy

Falowane włosy

Włosy falowane wyglądają bardzo ładnie, prawda? Wydaje się, że jest to temat, w przypadku którego można zetknąć się tylko z jedną opinią. Niemniej jednak to nie jest w tym momencie najważniejsze – skupimy się na trosce o falowane włosy.

Zanim jeszcze przejdziemy do szczegółów, mała uwaga – falowane włosy mogą oznaczać pracę nad fryzurą i efekt natury. Oczywiście w obu sytuacjach dbałość o fryzurę jest bardzo istotna.

Dbałość o falowane włosy, czyli trzeba wiele pracy

Zacznijmy może od tego, że dbałość o falowane włosy wymaga wiele wysiłku. Wystarczy wziąć pod uwagę mycie włosów, mycie głowy może okazać się niełatwym zadaniem (należy uważać, żeby nie zniszczyć efektu i idealnej formy).
Skoro jesteśmy przy myciu, przejdźmy do wytarcia głowy. Czynność wydawać się może błaha, ale realia mogą zaskakiwać. Mówiąc wprost – energiczne wycieranie głowy jest niedopuszczalne. Trzeba postępować tak, żeby ręcznik wchłonął wilgotność.

Istotne jest też to, że włosy muszą zostać wysuszone w naturalny sposób (oczywiście w miarę możliwości). Jeżeli myślisz teraz o suszarce, to raczej nie jest dobry pomysł. Zastosowanie suszarki to negatywny wpływ na efekt falowanych włosów.
W najlepszym przypadku włosy będą mniej falować.


Powiedzmy, że suszenie włosów zakończyło się sukcesem – co dalej?

Czas pomyśleć o zakupach

Jeśli Twoim celem jest utrzymanie efektu perfekcyjnych fal, czas pomyśleć o zakupach. Na początek może produkty stylizacyjne – czy dysponujesz takimi produktami? Troska o stylizację to konieczność! Dokonanie dobrego wyboru powinno skutkować znakomitą i trwałą formą.

Obowiązkowo trzeba też pomyśleć o utrwalaczu, utrwalacz to największy sprzymierzeniec loków. Dokładnie mówiąc, należy przez to rozumieć troskę o formę i ochronę przed wilgocią. Produkt musi zostać nałożony na mokre włosy.

Do czego służą grzebienie i szczotki? Odpowiedź wydaje się prosta, ale tylko na pozór. Zresztą najlepiej zadać sobie pytanie, czy wykorzystywanie grzebienia (bądź szczotki) to zawsze jest dobry pomysł?. Można przypuszczać, że wiele osób uważa, iż grzebienie i szczotki przydają się zawsze.
Opinie to jedno, natomiast realia drugie, grzebienie i szczotki nie zawsze się przydają.

Jak się pewnie domyślasz, falowane włosy są tego dowodem. Warto też od razu pokusić się o wyjaśnienie – wykorzystanie grzebienia bądź szczotki = troska o falowane włosy nie ma sensu.
W takiej sytuacji może pojawić się pytanie, jak mam ułożyć fryzurę? Jeżeli myślisz o ułożeniu fryzury, nie pozostaje nic innego, jak wziąć sprawę w swoje ręce, rzecz jasna dosłownie (jedyne wyjście to ułożenie fryzury palcami).

Wracając jeszcze do zakupów – jeżeli nie znasz zaufanych sklepów, może zajrzysz do naszego asortymentu? Twojewlosy.pl to sklep, który jest odpowiedzią na różne oczekiwania. Co do szczegółów, w ofercie są choćby produkty do stylizacji włosów kręconych.
Wśród propozycji można znaleźć np. spray Joanna Professional, Joanna Professional to modelujący spray, który jest naprawdę mocny. Wypada też dodać, że jest to propozycja, która udowadnia, że profesjonalne modelowanie loków nie musi sprawiać problemów.

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka