Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Naturalne rozjaśnianie włosów

Naturalne rozjaśnianie włosów

Zależy mi na rozjaśnianiu włosów – co mam w takiej sytuacji zrobić? Z pewnością wiele osób stwierdzi, że jedynym słusznym wyjściem jest jak najszybsza wizyta u fryzjera. Oczywiście takie rozwiązanie jest najprostsze, ale czy najlepsze? Wizyta w salonie fryzjerskim jest równoznaczna z wyborem chemii. Być może nie wszyscy wiedzą, ale fakty są bezwzględne – chemiczne rozjaśnianie fryzury może zaszkodzić włosom.
W szczególności dotyczy to systematycznego rozjaśniania.

Naturalne rozjaśnianie włosów

W ten sposób dochodzimy do tego, że korzystanie z chemicznych metod nie jest koniecznością – można zdecydować się na naturalność. Warto też od razu odnieść się do oczekiwań, zdefiniowanie oczekiwań zawsze jest ważne. Mówiąc wprost – załóżmy, że masz ciemne włosy, natomiast Twoim celem jest jasny blond. W takiej sytuacji naturalne rozjaśnianie włosów nie jest dobrym pomysłem.

Jeżeli interesuje Cię naturalne rozjaśnianie włosów, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie ma jednej drogi do sukcesu. Co za tym idzie, trudno odnieść się do wszystkich możliwości.
Weźmy może sobie za przykład sok z cytryny. Być może wyda się to zaskakujące, ale wykorzystanie cytryny określa się najlepszą opcją (co więcej, najbardziej bezpieczną).
Jeśli chodzi o wykorzystanie soku z cytryny, sprawa jest bardzo prosta – sok powinien zostać wymieszany z wodą. Gotowa mieszanka musi znaleźć się na głowie, taki stan rzeczy trzeba utrzymywać przez kilka godzin.

Gdyby sok z cytryny nie wzbudził Twojego zainteresowania, może czas pomyśleć o cynamonie? Rozjaśnianie włosów za pomocą cynamonu to sposób, który jest najmniej niszczący i inwazyjny. Patrząc na rozjaśnianie pod kątem efektów, cynamon powinien pozwolić na coś subtelnego i zarazem delikatnego.

Koniecznie trzeba też wspomnieć o przygotowaniu maski. Pierwszym krokiem jest wymieszanie łyżki cynamonu z odrobiną wody. Jest to związane, z tym że potrzebujesz gęstej masy. Kiedy umyjesz włosy i nałożysz odżywkę, pora wykorzystać przygotowaną pastę.
Przygotowana pasta powinna zostać wtarta w interesujące Cię pasemka. Rozjaśnianie włosów za pomocą cynamonu także trwa przez kilka godzin. Wypada też pamiętać o tym, że maskę należy spłukać delikatnie.

Myślisz o skorzystaniu z farby do włosów?

Przedstawione metody nie wzbudzają Twojego zainteresowania i w związku z tym interesują Cię farby do włosów? Można zaryzykować stwierdzenie, wedle którego znalezienie farby do włosów nie jest trudnym zadaniem. Co do wyjaśnień, na pewno jest to temat, nad którym można zastanawiać się stosunkowo długo. Krótko mówiąc – czas odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wszystkie farby do włosów są warte zainteresowania? Nie ma co ukrywać, że nie każda propozycja musi spełniać oczekiwania.

Jeśli interesuje Cię jakiś zaufany sklep, może zapoznasz się z ofertą naszego. Twojewlosy.pl to sklep, w którym jest wiele ciekawych propozycji (w tym oczywiście farby do włosów). Jeżeli zależy Ci na jakimś przykładzie, zwróć uwagę na Lisap LK. Lisap LK to farba zapewniająca wyjątkowe efekty.

Odnośnie do kolorów, sklep zaspokaja różne oczekiwania.

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka