Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Suszarka do włosów z jonizacją

Suszarka do włosów z jonizacją

Panie dbają o piękne włosy. Pragną je suszyć doskonałymi suszarkami i mają dostęp do doskonałych suszarek z jonizacją. To produkt nowoczesny, o wiele lepszy od klasycznych suszarek. Można je nabyć w wielu sklepach, ma je także sklep internetowy twojewlosy.pl. Warto porównać modele i ceny, a dopiero później nabyć taką suszarkę. Modele są różne, ale działanie jest podobne.

Susz włosy bezpiecznie

Suszarka do włosów z jonizacją to produkt nowoczesny, najnowszej generacji. Klientki chętnie po taką suszarkę sięgają i mają zamiar korzystać z niej regularnie. Ceny suszarek wynoszą od ok. 130 do ok. 250 złotych. Gama Leggero Ion to suszarka z bardzo mocnym silnikiem AC Motor, o mocy 2400 W, z jonizacją, z przyciskiem zimnego nawiewu, o sześciu kombinacjach temperatury, mająca dwie ultra wąskie dysze, posiadająca zdejmowaną osłonę silnika. Ważne, że suszarka posiada dyfuzor umożliwiający modelowanie włosów w komplecie, a poza tym została wyposażona w kabel o długości 3 metrów. Model jest niewielki, dlatego można suszarkę zabrać ze sobą na wakacje, wyjazd służbowy czy też na wycieczkę. Rano szybko można umyć włosy i błyskawicznie wysuszyć je dzięki suszarce do włosów z jonizacją.

Doskonała jest także nieco tańsza, kosztująca ok. 170 złotych, suszarka Fox Art. Zebra, suszarka profesjonalna o mocy 2100 W z dyfuzorem, mająca trzy stopnie regulacji siły nawiewu, przyciska zapewniający chłodne powietrze, jonizację, ergonomiczny kształt. Co ważne obudowa jest odporna na wysokie temperatury, silnik może pracować ponad 1000 godzin, a kabel jest długi, ma aż 3 metry, co nie zmusza do suszenia włosów z głową przy ścianie. Zalet jest wiele, suszarka jest wydajna i ma roczną gwarancję. Poza tym suszarka jest zdobiona motywem zebry, co dodaje jej wizualnej atrakcyjności.

Profesjonalna suszarka do włosów to także Fox Smart 2100 W różowa. Suszarka jest niedroga, kosztuje ok. 130 złotych. Jakie są jej walory? Posiada jonizację, ma oryginalny włoski przełącznik, posiad obudowę odporną na wysokie temperatury, dwie nasadki. Za jej pomocą można suszyć włosy zimnym, gorącym lub ciepłym powietrzem. Suszarka posiada kabel o długości 2,2 metra. Niewielkie rozmiary to dodatkowy walor tego potrzebnego sprzętu. Dobrej suszarki zdecydowanie nie może zabraknąć w żadnym domu.

Jonizacja w suszarkach jest potrzebna

Dzięki niej włosy wyglądają ładnie i nie elektryzują się. Jest to bardzo dobra funkcja, ale nie każda suszarka ją posiada. Włosy są ładne, błyszczące, nawilżone, a wszystko to dzięki używaniu suszarki z systemem jonizacji. Jony ujemne osiadają na włosach, neutralizują dodatnie ładunki. Dzięki temu włosy nie elektryzują się, ładnie się układają, są gładkie i łatwe do modelowania. Łuski włosów są zamknięte, a włosy są błyszczące. To wszystko przekonuje panie do korzystania z tej suszarki najwyższej jakości. Warto zatem kupić suszarkę z jonizacją, przycisnąć odpowiedni guziczek przed rozpoczęciem suszenia włosów i cieszyć się wyjątkowymi włosami. Jonizacja to dobrodziejstwo nowoczesnych suszarek. Warto dopłacić i kupić suszarkę z jonizacją zamiast zwyczajnej, tradycyjnej suszarki do włosów. 

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka