Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

Ranking maszynek do strzyżenia włosów

Ranking maszynek do strzyżenia włosów

Maszynki do strzyżenia włosów są różne. Można je kupić w różnych sklepach. Nasz sklep posiada szerokie spektrum takich maszynek, zdecydowanie jest w czym wybierać. Są one zdatne do użytku domowego lub profesjonalnego. Wachlarz cen jest szeroki, różne są także parametry takich maszynek. Każdy mężczyzna powinien mieć taką maszynkę, aby w razie potrzeby ładnie i równo ostrzyc swoje włosy. Nie zawsze jest czas na wizytę u fryzjera, a dobra maszynka to podstawa. 

Przegląd maszynek do strzyżenia włosów – przeczytaj koniecznie

Wśród maszynek do strzyżenia włosów prym wiedzie Andis Nation Model LCL. Jest to jednobiegowa, bezprzewodowa maszynka, z regulacją długości strzyżenia do użytku domowego lub w salonach. Jej atutem jest mocna bateria litowo-jonowa. Maszynka może pracować dwie godziny bez ładowania baterii, a pełne naładowanie baterii trwa 90 minut. Waga maszynki to 0,36 kg. Do zestawu dołączone są oliwka do noży, nóż, szczoteczka do czyszczenia noży, adaptery oraz nasadki. Model ten kosztuje 545 złotych, ale jest zdecydowanie wart pieniędzy. Znacznie tańsza, za niespełna 200 złotych, jest maszynka Andis Speedmaster PM-1. Maszynka jest napędzana dwubiegunowo, ma regulację długości strzyżenia, daje możliwość strzyżenia na mokro i na sucho. Oferowany jest komplet czterech nasadek plastikowych oraz oliwka. Andis Fade US 1 posiada takie zalety: ergonomiczny uchwyt ułatwiający pracę, jest przeznaczona do każdego rodzaju włosów, ma 6000 obrotów na minutę, jest cicha, posiada ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, a szerokość ostrza to 46 mm. Dodatkowe wyposażenie to sześć nasadek, szczoteczka, oliwka do noży. Za 420 złotych dostępna jest maszynka Andis RT-1 Superliner Trymer. Jest to doskonałe urządzenie do modelowania włosów oraz golenia wąsów i brody. Posiada bardzo cichy motor, nóż ze stali węglowej, utwardzany, system wymiany noży. Nóż w kształcie litery T oraz 4 nasadki są bardzo przydatnym uzupełnieniem tej nowoczesnej, lekkiej i cichej maszynki. 

Inne rodzaje maszynek

Andis US Pro to maszynka przewodowa. Jest ona jednobiegowa, cicha, lekka, ładnie układa się w dłoni, posiada roczną gwarancję producenta. Pozwala strzyc całą głowę, pracuje z prędkością 6000 obrotów na minutę. Nóż ma regulowaną długość. Dodany jest do niej zestaw 6 nasadek plastikowych, szczoteczka do czyszczenia noży, nóż, oliwka do noży. Andis Corless Uspro Li model LCL maszynka jest jednobiegunową maszynką, posiada precyzyjny szlif ostrzy, ma baterię litowo-jonową, a naładowanie takiej baterii trwa tylko 90 minut. Pracuje z prędkością 5500 obrotów na minutę. Maszynka waży 360 gramów. Maszynka posiada roczną gwarancję. Andis Pro Alloy to maszynka przewodowa AAC 1, wysokoobrotowa i cicho pracująca. Przeznaczona jest do każdego rodzaju strzyżenia włosów. Jej atutem jest nóż ze stali węglowej z regulacją długości strzyżenia 0,5 mm-2,4 mm. Maszynka jest uzupełniona o dziewięć nasadek plastikowych, nóż, oliwkę. Warto wybrać jedną z takich maszynek do codziennego, domowego użytku. 

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka