Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna HiHair

LISAP LISAPLEX FILTER COLOR KOLORYZACJA Z EFEKTEM METALICZNYM

LISAP LISAPLEX FILTER COLOR KOLORYZACJA Z EFEKTEM METALICZNYM

LISAP LISAPLEX FILTER COLOR KOLORYZACJA Z EFEKTEM METALICZNYM


Social media stały się dzisiaj naszym głównym sposobem komunikacji. Nic zatem dziwnego, że chcemy, by nasze profile wyglądały estetycznie i z niezwykłą starannością dbamy o najmniejszy szczegół swojego wyglądu. Piękno na zdjęciach to w dużej mierze zdrowe i zadbane włosy. Laboratoria Lisap Milano posiadają w swojej ofercie Lisaplex Filter Color czyli nową usługę dla wszystkich klientek, które potrzebują szybkiej koloryzacji w celu odświeżenia koloru, pojaśnienia koloru naturalnego o 1 ton, zneutralizowania niechcianych refleksów. To żelowy krem z efektem metalicznym. Perfekcyjnie harmonizuje i rozświetla kolor tak jak przy użyciu filtra fotograficznego.
Jest zupełnie wolny od amoniaku o przyjemnym zapachu. Pomaga utrzymać zdrowy stan włosa oraz odbudowuje i rekonstruuje uszkodzony kompleks keratynowy poprzez technologię Vegetal Protein Complex. Można go stosować na włosach od poziomu ciemnego brązu do poziomu bardzo jasnego blondu.
Do użycia w proporcji 1:1 z Deweloperem Lisap 3% lub 6%. Aplikacja jest szybka i łatwa za pomocą pędzelka lub specjalnego aplikatora.
Dostępny w 12 kolorach - filtrach, które mogą być mieszane razem.

Niesamowite możliwości, rewelacyjne efekty!!!

lisaplex filter colorlisaplex filter color

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod z obrazka