Obniżka! Euphytos Sea Force MM Complex - lotion przeciwko wpadaniu włosów 10 x 10 ml Zobacz większe

Tylko online

Euphytos Sea Force MM Complex - lotion przeciwko wpadaniu włosów 10 x 10 ml

Nowy

Sea Force Lotion przeciwko wypadaniu włosów – skoncentrowany lotion, stworzony, aby przeciwdziałać wypadaniu włosów poprzez zawartość witalnej energii oceanu.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

90,35 zł

-35%

139,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Euphytos Sea Force MM Complex - lotion przeciwko wpadaniu włosów

Sea Force Lotion przeciwko wypadaniu włosów – skoncentrowany lotion, stworzony, aby przeciwdziałać wypadaniu włosów poprzez zawartość witalnej energii oceanu. Dzięki połączeniu oceanicznej wody morskiej, Sym Hair Force 1631 oraz ekstraktu z mikroalg, lotion chroni włosy przed wszelkimi czynnikami niekorzystnie wpływającymi na kondycje włosa. Poprzez oddziaływanie Amino-ceramidów, produkt nawilża i odżywia strukturę włosów, wzmacniając ich naturalna budowę.

Kosmetyki z serii MADE IN NATURE są wolne od:

PARABEN - występuje naturalnie w roślinach i owadach, do celów przemysłowych otrzymywany jest syntetycznie. Jest używany głównie jako konserwant w kosmetykach i lekach. Stosowany w kosmetykach opartych na wodzie, takich jak kremy, szampony, płyny do kąpieli i w tuszach do rzęs. W ostatnich latach zwrócono uwagę na ich estrogenne działanie. Pierwsze szczegółowe badania na ich temat pojawiły się już kilka lat temu, kiedy to zaczęto podejrzewać je o przedostawanie się do organizmu i wpływ na rozwój rakowych komórek w organizmie. Ostatecznie jednak nie udowodniono ich działania nowotworowego.

GMO - wolny od składników modyfikowanych genetycznie. Kosmetyki naturalne i ekologiczne powinny posiadać minimum 95% składników pochodzenia naturalnego oraz minimum 50% surowców naturalnych pochodzących z upraw ekologicznych. Zawartość związków syntetycznych – maksimum 5%.

Ni, Cr, Co - Nikiel*, Chrom*, Kobalt* - silnie uczulające pierwiastki chemiczne. Zawarte w kosmetykach, powodują u osób uczulonych silną reakcje alergiczną, mogącą objawiać się: silnym zaczerwienieniem, krostami, pęcherzami, pieczeniem, swędzeniem. W skrajnych przypadkach osoby silnie uczulone narażone są na wstrząs anafilaktyczny. *(<0,0001).

Nanomaterials - istnieją obawy, że nanocząstki zawarte w kosmetykach mogą przenikać przez skórę i szkodliwe wpływać na nasz organizm. Naukowcy rozpoczęli badania nad toksycznością kosmetyków wykorzystujących nanotechnologię i dotychczasowe dowody wskazują na to, że kosmetyki te są efektywne i bezpieczne. Jednak z uwagi na relatywnie krótki czas stosowania takiej technologii w produkcji kosmetyków istnieją obawy co do ich bezpieczeństwa w ujęciu długoterminowym. Do chwili obecnej brak jest wiarygodnych dowodów na to, że kosmetyki zawierające nanocząstki stanowią zagrożenie dla zdrowia.

Mineral Oil - Parafina - jest jednym z najczęstszych składników bazy kremowej. Powstaje jako produkt uboczny przy destylacji ropy naftowej. Stosowana przez koncerny kosmetyczne jako substancja nawilżająca, natłuszczająca oraz zmiękczająca naskórek. Nałożona na twarz lub ciało nie wchłania się w skórę, lecz pozostaje w górnych warstwach naskórka, gdzie absorbuje kurz i bakterie. Przyczyna tego zjawiska jest prosta – parafina nie jest składnikiem naturalnym, dlatego skóra niechętnie ją absorbuje. Parafina w kremach daje złudzenie nawilżonej, natłuszczonej skóry, lecz jej działanie jest tylko powierzchowne. W przypadku osób z cerą tłustą, trądzikową ma działanie komedogenne (zatykające pory) i może być przyczyną zmian trądzikowych.

Sposób użycia:

Po umyciu włosów szamponem Sea Force, podzielić włosy na równe partie, nanieść lotion na skórę głowy. Delikatnie masować okrężnymi ruchami. Nie spłukiwać. Faza pierwsza: 3 / 4 fiolki tygodniowo przez pierwszy miesiąc. Faza druga: dwie fiolki tygodniowo przez kolejne dwa miesiące. Zabieg należy powtarzać w razie konieczności dwa razy do roku. Przechowywać w ciemnym, chłodnym i suchym miejscu.

Produkt przeznaczony tylko do profesjonalnego użytku.

Pojemność: 10 x 10 ml

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Euphytos Sea Force MM Complex - lotion przeciwko wpadaniu włosów 10 x 10 ml

Euphytos Sea Force MM Complex - lotion przeciwko wpadaniu włosów 10 x 10 ml

Sea Force Lotion przeciwko wypadaniu włosów – skoncentrowany lotion, stworzony, aby przeciwdziałać wypadaniu włosów poprzez zawartość witalnej energii oceanu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

12 inne produkty z tej samej kategorii: